Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

doa hepsi grubuna yorumu..!!

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

doa hepsi grubuna yorumu..!! Empty
MesajKonu: doa hepsi grubuna yorumu..!!   doa hepsi grubuna yorumu..!! EmptyPaz Nis. 20, 2008 7:18 am

kayanak:sabah gazetesinin cumartesi eki

muhabir:ilk r&b kız grubu olarak lanse edilen hepsi hakkında ne düşünüyorsunuz?

doa:bence türkiyeder&b konusunda boşluk vardı ve onlarda dans ettii için bu yöne çekildiler.bu belki prodüktörlerinin fikri olabilir ama öyle yapılmıyor r&b. şarkı söyleyişleri pop tarzında mesela spice girls gibi bir kız grubu olabilirler iyiler ama r&b yapmıyorlar.kötülemek için söylemiyorum ama onlar pop .benim müziğimi dinleyince fark anlaşılacak.belki hiç sevmeyecekler bu kız ne yapıyor diyecekler ama yaptığım şeyi dinleyince r&b olduğunu anlaşılacak burda da.

ben daha yeni gördüm geçmiş haberlerden..!!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: doa hepsi grubuna yorumu..!!   doa hepsi grubuna yorumu..!! EmptyPaz Nis. 20, 2008 10:48 am

saol
XxXTuĞçEXxX
yeni üye

durumun : doa hepsi grubuna yorumu..!! 9neseliqn5
seviye :
doa hepsi grubuna yorumu..!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100doa hepsi grubuna yorumu..!! Right_bar_bleue

sanal hayvan : doa hepsi grubuna yorumu..!! Kedi

MesajKonu: Geri: doa hepsi grubuna yorumu..!!   doa hepsi grubuna yorumu..!! EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 4:24 am

tşklr

doa hepsi grubuna yorumu..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi 3 geliyor
» hepsi sakIzI