Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

hepsi ile konuşma

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyPtsi Mart 17, 2008 11:57 am

hepsinin müzik aşkı nerden doğdu???

eren: aileler, çocuklarındaki müzik yeteneğini görerek onları yönlendirebiliyorlar.ailelerimizin bizim yönelimlerimizi fark edip bizi yönlendirmeleriyle ilgili bvir durum...
yasemin:annem beni sürekli tiyotro oyunlarına götürürdü. Sahne şovlarıyla orada tanıştım. Hepimiz ailelerimizin sayesinde müzikle uğraşmaya başladık.Onlara çok teşekkür etmemiz gerekiyor...
cemre ve gülçin:bizim içinde durum aynıydı, gerçekten çok şanslıyız bu açıdan.
kızların en duygusalı kim acaba?? cemre: hepimiz duygusalız ama bunu en açık şekilde dile getiren Erendir. Ben hiç kabul etmem duygusal olduğumu mesela:onunsa bu konuda hiç sorunu yok.
hepsiyle burç muhabbeti..
yasemin:ben burçlara pek inanmıyorum. Başak burcuyum, ama yazılan özelliklerin benimle pek alakası yok. Tam tersi olması gerekiyordu aslında.
cemre:burçlarla pek ilgilenmiyorum o yüzden bilemiyeceğim.
eren:ben boğa burcundanım ve bütün özelliklerini taşıyorum. Doğa delisiyim, yemek yemeye bayılırım.
hepside ergenlikten geçti, acaba o dönemde sorun yaşadılarmı??
cemre:hayır, ben o dönemi kolay atlattım. İnsanın kendini sevmesi gerekiyor; ne olursa olsun kendimi sevdim ve bir sorun yaşamadım.
yasemin:gençlerin bu dönemlerde fiziksel takıntıları oluyor. Fakat ben, tam tersine, sevdiğim yönlerimi düşünmeyi tercih ediyorum. Mesela; burnumu ve göbeğimi çok severim)
eren:dudaklarımı beğenirdim bende, sevmediğim bir yerim yoktu. Bence de işin sırrı kendini sevmekte.
yasemin:erenin ayakları çok güzeldir, öyle seksi değildir ama çok tatlıdır.
gülçin:ben bebekken çok tombulmuşum, ama büyüdükçe sıska bir çocuğa dönüştüm. Sürekli evrim geçirdiğim için her iki durumada alıştım anlayacağınız) Bu yüzden, o dönemde de çok fazla sıkıntım olmadı genç kızlarımız bu yüzden kendisini çok sevmeli.... burdan onlara tavsiyemiz.,
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptySalı Mart 18, 2008 5:56 am

saol cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyÇarş. Mart 19, 2008 2:06 pm

saol cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyÇarş. Mart 19, 2008 2:26 pm

hepsi-burcu demiş ki:
saol cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyPerş. Mart 20, 2008 11:16 am

saol cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyÇarş. Mart 26, 2008 12:32 pm

sağol canımm
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyPaz Nis. 20, 2008 11:08 am

RocK_FRoVıR demiş ki:
sağol canımm
@Lmİr@
gruphepsi üyesi
gruphepsi üyesi

durumun : hepsi ile konuşma 2asiknj2
seviye :
hepsi ile konuşma Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hepsi ile konuşma Right_bar_bleue

sanal hayvan : hepsi ile konuşma Ejderha

hepsi ile konuşma Empty
MesajKonu: Geri: hepsi ile konuşma   hepsi ile konuşma EmptyPtsi Haz. 02, 2008 9:38 am

tşk cnmss:D
http://prensesalmira.blogcu.com

hepsi ile konuşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi sakIzI
» hepsi kuyrugu