Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

hepsi dans

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi dans Empty
MesajKonu: hepsi dans   hepsi dans EmptyPaz Mart 16, 2008 4:15 am

HEPSI DANSCILI KISKANIYORMU??

Türkiyenin ilk Girl-Band grubunu olusturan 4 güzel hepsi kizlari baslarda danscili her ne kadar desteklesede cok gecmeden arkalarindan konusmaya basladilar.Buda kafalarda hepsi danscili kiskaniyormu sorusunu cikardi.

Danscila cok destek verdiniz.Onlar suanda Hepsi'nin velihati oldu.Cokda begeni topladilar yani sizin sarkilarinizi söylüyorlar sizin gibi dans ediyorlar.Peki onlar hakkinda suanki düsünceleriniz nelerdir?

Eren:Ya Danscil ünlü olmak degil sadece sahne performanslarini gelistirmek icin yaptilar.Almanyada Ingilterede ve Fransada turnelere ciktilar yani o kadar.Danscil yani bizim rakibimiz felan degil zaten sarkilarida yok sadece 4 tane var bu 4 sarkiya oh olsun cover'i 2 Murat Boz imzali sarki ve bizim Kalpsizsin,Ask Sakizi,3 Kalp,Nedenini Sorma ve Mum sarkilarimizin kullandilar.Yani kisacasi biz Danscil'i rakip veya gercekten cikmis bir grup olarak görmüyoruz.
Yasemin:Eren biraz sert konustu bu simdi yanlis anlasilabilir.Bizim demek istedigimiz biz hepsi olarak onlarin yaninda olmaya calisacagiz ama yani bizde cok yogunuz ve Danscil Hepsi'nin kopyasi degilde bi benzeri olsun bence.
Cemre:Ben aslinda bu konuya bastan beri cok iyi bakmiyordum yani zaten taklitlerimizden nefret ediyorum buda yani amatör degilde profosyönel taklit oldu.Bence artik biraz cekilsinler ortadan cünkü onlarin okullarida var.Hicbirsey okuldan önemli degildir ve yaslari gercekten cok ama cok kücük oldugunu düsünüyorum.Ilerde devam edebilirler ama simdi bence dogru bir zaman degil.
Gülcin:Ben aslinda baskalari hakkinda pek konusmayi sevmem ama sadece Danscil grubuna bizim henüz kücükken giydigimiz Patiklerimizi yolluyorum.Umarim begenirler.Basari diliyorum ama gelecek zaman icin.

DANSCILIN CEVABI

Nese:Biz Hepsi'nin söylediklerini elestiri degil suclama degil veya kötü olarak degilde bi öneri olarak aliyoruz.Yani onlari cok seviyoruz onlarin onayini almak bizim icin büyük bir gurur.Bu konusmayi yaptiktan sonrada onlar icin ne kadar degerli oldugumuzu anlamis olduk.
Ekin:Ayrica bize patiklerini yollamislar bu bizim icin gercekten büyük bir guru kendimizi cok sansli hissediyoruz ve bu patikleri büyüyene kadar giymeyi düsünüyoruz.Onlara cok tesekür ediyoruz.

Peki bu elestiri demeyelimde Hepsi'nin bu konusmasindan sonra ne yapmayi düsünüyorsunuz?
Meltem:Sahneyi birakmiyacagiz yani bu sacmalik olurdu.Onlarin dedigini dikkate alip bu yogun tempoyu azaltmayi düsünüyoruz.
Pelin:Zaten ailelerimizde bunun yaninda.Nede olsa onlar bizi konser sahnesinde degil Yarisma sahnelerinde veya Dans sahnelerinde görmek istiyorlar.
EkinDans hayatimizin vazgecilmezi.Sanirim Dans'a en düskünü benim aramizda.Hepimiz tutkuluyuz ve birakmaya niyetli degiliz.

Danscil: Hepsi'ni cok seviyoruz!Öpüyoruz.
[Alintidir]

bu konuda danscili taktir ettim yanliz böle bir sacmalik görmedim ben yani hepsi danscili kiskaniyormu cok sacma onlar kardes grup yani böle bise söz konusu diil.
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi dans Empty
MesajKonu: Geri: hepsi dans   hepsi dans EmptyPerş. Mart 20, 2008 9:39 am

saol canım bilmiodum
Misafir
Misafir
Anonymous

hepsi dans Empty
MesajKonu: Geri: hepsi dans   hepsi dans EmptyPerş. Mart 20, 2008 11:20 am

saol canım bilmiodum