Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

Hepsinin anıları

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyPaz Mart 16, 2008 4:08 am

Gülçin:
Çocukken en büyük tutkum duvarlara resim yapmaktı. bir gün dayanamayıp duvarlara pastel boyayla ev ve bulut figürleri çizmiştim. babam resmimi gördüğünde bunu sen mi yaptın? diye sordu. bende evet dedim. nedenini sordu. çünkü canım çok istedi. çok zevkli ama hatalıyım, bir daha yapmayacağım diye cevaplamam üzerine babam anneme dönüp en azından dürüst davrandığı için ceza vermeyelim dedi. aslında bu babamın çok sinirlendiği bir olay olmasına rağmen beni affetmesini hep hatırlarım. hala da yalan söylemekten korkarım
Cemre:
Çocukken lakabım zeynaydı. çünkü oturduğumuz sitede iki oğlan çocuğunu dövmüştüm. çocukların anneleri beni anneme şikeyet etmişlerdi. bu anımı hiç unutamıyorum.
Eren:
Çocukken kardeşim esenle beraber evdeki eşyaların üzerine küçük fiyat etiketleri yapıştırıp, evin her yerine kağıttan oklar koyarak mağzacılık oynardık. mağazacılık oyununu daha gerçekçi kılmak için de kendi eşyalarını anneme satmaya çalışırdık
Yasemin:
Yeni yeni emeklemeye başladığım günlerde, annem beni yatağıma yatırmış ve uyuduğumu düşünerek mutfağa girip ıspanak yıkamaya başlamış. ıspanakları suda bıraktığı leğeni yere koyarak başka bir odaya geçmiş. fakat ben uyumamışım ve yataktan çıkıp emekleyerek mutfağa gitmiş, ıspanakları sudan çıkartarak yaprakları elbiselerin ceplerine, yatak ve dolapların içlerine saklamışım. annem bu olayı anlatırken hala çok güler.....
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyPerş. Mart 20, 2008 11:21 am

çok teşekkürler canım
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyCuma Mart 21, 2008 12:32 pm

saol canım
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyCuma Mart 21, 2008 12:51 pm

sağol bitanem
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:39 am

çok teşekkürler canım
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyCuma Mart 28, 2008 8:56 am

sağol .. pylşım için
Misafir
Misafir
Anonymous

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyPerş. Nis. 17, 2008 8:55 am

saol birtanem
@Lmİr@
gruphepsi üyesi
gruphepsi üyesi

durumun : Hepsinin anıları 2asiknj2
seviye :
Hepsinin anıları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hepsinin anıları Right_bar_bleue

sanal hayvan : Hepsinin anıları Ejderha

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptyPtsi Haz. 02, 2008 9:35 am

:Dnıhahah komikk
http://prensesalmira.blogcu.com
XxXTuĞçEXxX
yeni üye

durumun : Hepsinin anıları 9neseliqn5
seviye :
Hepsinin anıları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hepsinin anıları Right_bar_bleue

sanal hayvan : Hepsinin anıları Kedi

Hepsinin anıları Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin anıları   Hepsinin anıları EmptySalı Ağus. 05, 2008 2:08 pm

çok eğlenceli anılar

Hepsinin anıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» grup hepsinin dilekleri
» hepsinin renk sebebi