Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

Röpörtajjj

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Röpörtajjj Empty
MesajKonu: Röpörtajjj   Röpörtajjj EmptyPaz Mart 16, 2008 3:56 am

Hepsi ile aşk sakızı,çoban armağanı,röportaj yaptık.Müzikten sonra tv dizileri dünyasına da fırtına gibi giren kızlar,bize haklarında bilmediğimiz pek çok şey anlattılar.

Soru : Hepsi Grubu'nun patlamasının nedeni ne sizce?
E : Herkeste farklı kokmamızı sağlayan parfüm karışımı sonucunda bir patlama yaşandı bence gülümseme
Y : Toplama bir grup olmadığımız ve çok sıkı dost olduğumuz içindir herhalde.
C : Çok çalışkan ve farklı olduğumuz için.
G : Bir ilk olmamız,dans etmemiz(Türkiye'ye bu anlamda büyük katkımız oldu,herkes bizden sonra dans eder oldugülümseme),vokal grubu olmamız,çok sesli şarkı söylememiz,değişik şarkılarımızın olması,iyi klipler ve iyi işler yapmak için uğraş vermemiz...

Soru : Dördünüzün kimyası uyuyor.Sizce sebepleri neler?
E : Çok eski arkadaş olmamızın verdiği,birbirimizi çok iyi tanıma avantajımız var.Birbirimizle ilgili çoğu şeyi biliyoruz.
Y : Beraber büyüdüğümüz için bence.
C : Bir yastıkta kocuyoruz.Sonuçta aynı hayatı paylaşıyoruz.
G : Bu bir mucize değil.Olgunuz,bir şekilde olduruyoruz ve uyduruyoruz.Yıllardır beraberiz,stratejiler geliştirdik.

Soru : Aşkın formülü sizce nedir?
E : Gözlerden ve bedenden çıkan o acayip şeyin (neyse artık o) yakalanıp,tutulup,kitlendiği yer.
Y : Nabza göre şerbet bence.
G : Prenses+kurbağa+öpücük+büyü=aşk
C : Kızların hepsine katılıyorum ben de.

Soru : En çok gitmek istediğiniz ülke hangisi?
E : İtalya,çünkü fotoğraflarından gördüğüm ve hakkında
duyduğum herşey beni daha da meraklandırıyor.Ayrıca ailem dahil,İtalya'ya her giden benim orayı çok beğeneceğimi söylüyor gülümseme
Y : Hawaii.Ah orası hep sıcak,en kötü 25 derece oluyor hava.Deniz,kum,güneş,oh mis gibi yani.
C : Mısır'a gitmek istiyorum.Tarihi beni çok etkiliyor.
G : Rusya,Romanya gibi yerleri merak ediyorum.

Soru : Seyahat etmenin en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz yanı?
E : Yeni bir yer göreceğim için çok heyecanlanıyorum.Çünkü her gittiğim yeni ülkede yada şehirde çok fazla yeni bilgiyle ve yeni fikirlerle geri dönüyorum.Sevmediğim tarafı ise dönüşler.
Y : Valla bir yerlere gitmeyi seviyorum ama dönüşünü hiç sevmiyorum.Giderken midem kötü olsa bile katlanabiliyorum ama dönerken huysuz oluyorum.
C : Kendimi özgür hissediyorum.Bu çok hoşuma gidiyor.Sevmediğim yönü ise sürekli çanta toplamak zorunda kalmak.
G : Kara yolunu tercih ediyorum,uçak yolculuğunu pek sevmiyorum.Farklı hayranlarla tanışmak da en güzel yönü.

Soru : Parayla aranız nasıl?En çok neye para harcarsınız?
E : En çok DVD filmlere para harcıyorum.İkinci olarak giysilere.Hep kendim,"Yeter,Eren artık birşeyler alma,bu son." diyorum ama olmuyor.Çocukluğumdan beri çok iyi para biriktiriyorum.Çocukken bile hep kendi paramla istediğim alma özgürlüğü yaratmıştım.Hatta yaşım biraz daha büyüdükten sonra,kendi paramla bütün bir yaz oradan oraya gezerek,tatil bile yapmıştım.
Y : Para biriktiriyorum çünkü anneme ev alacağım.En çok çantaya,ayakkabıya ve sanırım benzine para harcıyorum.
C : Elime ne kadar para geçerse hepsini harcıyorum.Biliyorum kötü bir örnek,ama ne yapalım?Öğreneceğim.
G : Grupta en çok para biriktirenim,ama çok da harcıyorum.Mesela küçük anahtarlık oyuncaklardan bende çok var.Dayanamıyorum,her oyuncakçıdan 6-7 tane alıyorum ve onları çantama takıyorum.Bir de son zamanlarda topuklu ayakkabı hastalığı başladı.Bu sene giymeye yeni başladım,çok güzelmiş.

Soru : Sizin için çok özel olan bir şarkıdan bir kuple söyler misiniz?
E : I know the spades are the sword of a soldiers,I know that the clubs are weapons of war,I know that diamonds mean money for this art,But that's not the shape of my heart.
Y : Söylemesem D
G : 1.Şarkı>>Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem.nutamam acı tatlı ne varsa hazinemdir.Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem.Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir.
2.Şarkı>>Benim küçük sevgilim.Ben sana neler yaptım.Kızdım sayfalarca.Onlar bilmez onlar bilmez.Yakarlar canımı.Sanki yoksun gibi sanki yalanmışız gibi.
C : Aklıma bir şey gelmedi şimdi gülümseme

Soru : En sevdiğiniz spor hangisi?Neden?
E : Aslında dalga sörfü ama Türkiye'de dalga sörfü olmadığı için rüzgar sörfü ve çocukluğumdan beri çok fazla istediğim ama dizimdeki sakatlık yüzünden ancak önümüzdeki yıl başlamayı ümit ettiğim snowboard.Öncelikle ikisinin de kolay olmaması beni cezbeden şey.Ayrıca sörf yaparken,vücüdun her noktasını inanılmaz bir uyum içinde hareket ettirmeye çalışmak gerekiyor ve denge çok önemli.Deniz üzerinde olmak,beni bu spora çeken en önemli şey.
Y : Yüzme.Çünkü özgürsünüz.
C : Hepsini seviyorum,seçemedim.
G : Pek sporcu değilim.Böyle bir soruda modern dans,yoga,pilates derim;hayatım bu.

Soru : Ergenlik döneminde yaşadığınız en büyük sıkıntı neydi?
E : Galiba ben ergenlik dönemini yaşamadım.Hatta sivilcelerim bile daha yeni yeni çıkmaya başladı gülümsemeSıkıntı hiç çekmedim.
Y : Sivilcelerim.
C : Öyle bir sıkıntım olmadı.
G : Protein ağırlıklı sağlıklı sporcu rejimi yapmak,böyle bir yaşam tarzını benimsemek bana biraz sıkıntı yaşatmıştı.

Soru : İçinizde en fotojenik kim?
E : Bilmem siz söyleyin.
Y : Eren.
C : Yasemin.
G : Yasemin diyeceğim ama dilim varmıyor.Çok komik çıkan fotoları var,güncel hafızamda.

Soru : Bir roman karakteri olsaydınız hangisi olurdunuz?
E : Uzun çoraplı Pippi.
Y : Tatlı Cadı.
C : Ben romanın yazarı olmak isterim.
G : Danielle Steell'den "Star".

Not : Arkadaşlar bir sorun olursa kusuruma bakmayın çünkü herhangi bir yerden almadım kendim yazdım dergiden.
Misafir
Misafir
Anonymous

Röpörtajjj Empty
MesajKonu: Geri: Röpörtajjj   Röpörtajjj EmptyPaz Mart 23, 2008 3:14 am

saol jnmm
Misafir
Misafir
Anonymous

Röpörtajjj Empty
MesajKonu: Geri: Röpörtajjj   Röpörtajjj EmptyCuma Mart 28, 2008 9:00 am

sağol güzelmiş ..