Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Empty
MesajKonu: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptySalı Mart 11, 2008 12:41 pm

arkadaşlar hrekes şikayet etmek istedigi kişi için yeni bir konu acıoy ve fotrrumumuz doluyo kirleniyo onun içn bu yeni bir konu şikayet etmek istediklleirmizi buraya yazalım nedneelri le bereber admin ve s. mod da bakıp nende kabul ederse banalrlar bu konu dolarsa kilit yapıp bir konu daha acarızz...ben şimdi diğer sikayetelri buray toplucam o konuları adminler çöpe atarsa forumummuzda ada olsa temizlenir...
Misafir
Misafir
Anonymous

şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Empty
MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptySalı Mart 11, 2008 12:43 pm

hilal.yoshy=> şikayeti :ya arkadaşlar birisi adını bilmiyorum benim profilime girip durumumu deli yapmış aslında benimki gevezeydi şimdi değiştirdim adminler bunu size sölüyorum Crying or Very sad(bu konuyu kilit yaapbilrisniz isterseniz )

gülçininaşkı=>arkadaşlar rütbelerle kim oynıyosa buluncak ve banlancak eğer açıklamaasa kalıcı ban(klt yapabilrisinz isterseniz)
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptySalı Mart 11, 2008 12:54 pm

merve-eren-07 demiş ki:

hilal.yoshy=> şikayeti :ya arkadaşlar birisi adını bilmiyorum benim profilime girip durumumu deli yapmış aslında benimki gevezeydi şimdi değiştirdim adminler bunu size sölüyorum Crying or Very sad(bu konuyu kilit yaapbilrisniz isterseniz )

gülçininaşkı=>arkadaşlar rütbelerle kim oynıyosa buluncak ve banlancak eğer açıklamaasa kalıcı ban(klt yapabilrisinz isterseniz)

hilal.yoshy=> ya arkadaşlar ben modum ve konuların alt tarafında kilitleme çöpe gönderme veyada taşıma işareti yok e modlar ne yapacak(bukonuyuda isterseniz kilit)
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 6:02 am

yhaa hmm ii olmş böle konu yapman
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 6:05 am

eren-kolik-zlş demiş ki:
yhaa hmm ii olmş böle konu yapman
saoll kankiim.....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 9:30 am

nie müzik bölümü yok
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 9:58 am

gülçinci demiş ki:
nie müzik bölümü yok
jnm daha sitemiz çookk yeni fark ettiysn yeni bölüm ve aktivitelr eklenmeye başlandı..sitemzi geliştrenlere çook çookk tşk ederimm..ve ayrıca müzik bölümü sitede mevcut yani şarkı sözlerii yardımcı olmuşumdur umarımm Idea king
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 11:23 am

ben e mod değilim ama yani e modlar ne yapıyor ben hjiçbirşey anlamadı yani e modlar öyle süs olsun diyemi var vede bu konuyu açman çok iyi olmuş cheers birde bazıları ben şuşunun msn adresini biliyorum demesinler
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 12:23 pm

cnm e mod nee???? Embarassed
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 12:26 pm

burcux.eren demiş ki:
ben e mod değilim ama yani e modlar ne yapıyor ben hjiçbirşey anlamadı yani e modlar öyle süs olsun diyemi var vede bu konuyu açman çok iyi olmuş cheers birde bazıları ben şuşunun msn adresini biliyorum demesinler
cnm biraz foruma katkın bulunsun sende mod olursun
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Mart 12, 2008 12:29 pm

[-ErenFanı-] demiş ki:
burcux.eren demiş ki:
cnm biraz foruma katkın bulunsun sende mod olursun
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyCuma Mart 14, 2008 5:29 am

ARKADAŞLAR TEKRAR AÇIKLAMA YAPIYORUM BİZ ADMİNLER ARASINDA YÖNETİMİ PAYLAŞTIK WE RÜTBELERLE BEN İLGİLENİYORUM SİTEMİZDE BİR SÜRÜ ADMİN WARDI WE İŞLER KARMA KARIŞIKTI O YÜZDEN HERKESİN RÜTBESİ ALINIP 0 DAN BAŞLATTIK WE ARTIK KİMSE RÜTBELERLE OYNAMIYOR HERHANGİ BİR ÜYENİN RÜTBESİNİN ELİNDEN ALINMASI YA DA RÜTBE YÜKSELTİLMESİ OLURSA ONU FORUM BÖLÜMÜNDEN DUYURU OLARAK BİLDİRECEĞİZ İYİ FORUMLAR
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyCuma Mart 14, 2008 6:24 am

Gulchin zaten bütün açıklamayı yapmış Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyCuma Mart 14, 2008 6:25 am

hepsim1995 demiş ki:
bencede Basketball
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyPtsi Mart 17, 2008 9:36 am

fllod için çookk özür dilerimm ama biri benim ruh halimi saldırgan hevdigim kişiyi gülçin hayvanımı da ağzında alev püskürtenden yapmış yeni düzelttimm..ya bu sitede birinin basına daha gelmişti bu bu kişiyi bulalım yaa ..sevdiğim kişiyi gülçin yaptıysa büyük bir ihtimalle gülçinci bir üye yaptıı..o bu yaptı demiyorum ama gülçini seven biri yaptı büyük bir ihtimalle lütfen yardım.....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyPtsi Mart 17, 2008 11:26 am

benimkinide cemre yapmışlardı ben düzelttim
gülchin(admin)
Admin
Admin
gülchin(admin)

durumun : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) 8keyifliqs7
seviye :
şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyC.tesi Mart 29, 2008 1:06 pm

aslında buna daha bişi getiremedik ama bilmiyorum araştırıyoruz canım Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyC.tesi Mart 29, 2008 1:39 pm

yaa ben prensesim ama 1 saat önceden beri hiç bişey yapamıyorum mesaj silemiyorum konu çöp yapamıyorum yardım edin....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyPaz Mart 30, 2008 7:20 am

ben modtum hala bölümlerin altında yazıyo ama meşaj yazdığım yerde yani avatarımın üstünde moderatör çıkmıyo neden ?? yadaa alındın mı yoksaa Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad pale No konuya yardım geldi bile

En son RocK_FRoVıR tarafından Salı Nis. 15, 2008 10:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gülchin(admin)
Admin
Admin
gülchin(admin)

durumun : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) 8keyifliqs7
seviye :
şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptySalı Nis. 01, 2008 11:32 am

BÖLEEE SAÇMA SAÇMA KONUŞULAR AÇÇMAAA MERVEE
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 7:49 am

https://gruphepsi-fan.all-up.com/serbest-kursu-f17/kanki-arama-topioi-t167-15.htm

burda ikinci sayafada gulchin(admin) adli kullnici bir arkadasimiza güzel degilsin hatta cirkinsin demis

https://gruphepsi-fan.all-up.com/duyurular-f27/ben-go-admin-oldum-t575.htm

burdada gülchin(admin) mesajina bakin
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 9:54 am

ewett
Admin
Admin
Admin
Admin

durumun : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) 5delitg1
hangi hepsi üyesi : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) 5000000003351325
seviye :

sanal hayvan : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) Ejderha

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyPerş. Nis. 03, 2008 10:08 am

eewt
https://gruphepsi-fan.all-up.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 12:26 pm

hepsim1995 demiş ki:
hilal.yoshy
Admin
Admin
hilal.yoshy

durumun : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) 6gevezebt5
hangi hepsi üyesi : şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) 5000000003351325
seviye :

MesajKonu: Geri: şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)   şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile) EmptyPerş. Nis. 10, 2008 4:12 am

canım şey biz onu şu an banlıyoruz ama yani geri birileri açıyor ne yapıcaz bilmiyorum burcucum o 2. şikayetinde çok küfürlü ahlakımız bozulmasın diye sildim ama birinciyi gördüm ya

şikayet etmeke istedikleirniz buraya!(forım kirlenmesini öneleme amacı ile)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Beyler Gelin Buraya:D