Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Empty
MesajKonu: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 08, 2008 8:10 am

Arkadaşlar Cogu Arkadaşlarımızın Msneleri Kırılıyor Ve Geri Almak İcin Bu Resimde Anlatılıyor

Önce Bu Adrese Tıklıyoruz

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Sdadbb2

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Resm41jg1mslh8

Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .
2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.
Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler…

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak ..

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Iipr9

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Sdasdasdadadadia8

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 08, 2008 8:34 am

çok sağol canım. Bilmiyordum. Üstelik mod. rütbene kavuştun pirat
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 08, 2008 10:07 am

çok teşekkürler canım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 08, 2008 10:13 am

çok saol janım Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 08, 2008 10:16 am

ay herkes online ne güzewl Very Happy + thank you verry much öperim geri kaç Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptySalı Mart 11, 2008 9:24 am

hepsim1995 demiş ki:
ay herkes online ne güzewl Very Happy + thank you verry much öperim geri kaç Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyCuma Mart 21, 2008 12:00 pm

saol canım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyCuma Mart 21, 2008 12:15 pm

gülçininaşkı demiş ki:
site açılmıyor ki
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 22, 2008 2:38 pm

merve-eren-07 demiş ki:
hepsim1995 demiş ki:
birseydaha eklicem dewamı yokmu böyle şeylerin...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:42 am

çok sağol canım. Bilmiyordum
gülchin(admin)
Admin
Admin
gülchin(admin)

durumun : Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM 8keyifliqs7
seviye :
Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyC.tesi Mart 29, 2008 12:27 pm

saol canım Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 5:58 am

saol canim benim
hilal.yoshy
Admin
Admin
hilal.yoshy

durumun : Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM 6gevezebt5
hangi hepsi üyesi : Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM 5000000003351325
seviye :
Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 8:50 am

çok teşekkürler gerçekten bilmiyordum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM   Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 11:16 am

bende bilmiyordum en büyük üyeler bizim üyeler Very Happy

Çalınan msni geri alın-RESİMLİ ANLATIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-