Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz..

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz.. Empty
MesajKonu: eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz..   eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz.. EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 11:32 am

Lütfen dürüst olun ben nasıl biriyim sitede nasıl davranıyorum sertmi nasıl merak ediyorum..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz..   eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz.. EmptyPerş. Nis. 17, 2008 5:40 am

bnece kesinikle sert degilsin görevini yapiyorsun sert oldugunu düsünen varsa onu bilemem ...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz..   eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz.. EmptyPerş. Nis. 17, 2008 6:00 am

askom sen sert falan deilsi nbir meleksiin.beniim canım kankimsiinn.......görevini yapan birisisinn I love you
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz..   eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz.. EmptyPaz Nis. 20, 2008 8:01 am

bencede hiç sert değilsiinn canımm

eren-kolik-zlş [ben] hakkkındaki düşünceleriniz..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eren&cemre
» Eren Resimleri