Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

bu çok önemli bütün herkes okuyur

2 posters
YazarMesaj
hilal.yoshy
Admin
Admin
hilal.yoshy

durumun : bu çok önemli bütün herkes okuyur 6gevezebt5
hangi hepsi üyesi : bu çok önemli bütün herkes okuyur 5000000003351325
seviye :
bu çok önemli bütün herkes okuyur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bu çok önemli bütün herkes okuyur Right_bar_bleue

bu çok önemli bütün herkes okuyur Empty
MesajKonu: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptySalı Nis. 08, 2008 10:10 am

bundan sonra konularda herhangibi bir konuda 5 cevapdan az gelirse konu kilit+çöp olacak o konunun sahibi üzülmeyecek bu konuyu çöpe gönderenleri seviyesini düşürecem veyada daha başka bişeyler yapacam vede konunun yani o konuların çöpe gönderilmesine ben ve adsminler karar verecek yani tek o konuların belki çok önemli olabilir ondan dedim başka konular bizi ilgilendirmezde o 5 cevap tan az konular bize sorulacak
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPaz Nis. 13, 2008 8:42 am

tamam canim benim

En son hepsi-burcu tarafından Çarş. Nis. 16, 2008 5:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPaz Nis. 13, 2008 9:25 am

taamam canım hepsi-burcu canım kıslatma kullnama
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPaz Nis. 13, 2008 10:51 am

Tmm .. ii sğl ..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 10:40 am

Heps! * Gülç!n demiş ki:
Tmm .. ii sğl ..
kısaltma kullanammaa daha üsstte uyardım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPaz Nis. 20, 2008 9:37 am

canim ama forum yardiminda veya herhangibi bir konuda yardim ediliyorsa yani mesela resimli anlatim yazi nail yazili ondada sadece3yorum gelirse atlmicak dimi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPtsi Nis. 21, 2008 8:01 am

sağol canım güzel bir uygulamaya benziyor.

hayırlı olsun!
hilal.yoshy
Admin
Admin
hilal.yoshy

durumun : bu çok önemli bütün herkes okuyur 6gevezebt5
hangi hepsi üyesi : bu çok önemli bütün herkes okuyur 5000000003351325
seviye :
bu çok önemli bütün herkes okuyur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bu çok önemli bütün herkes okuyur Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPtsi Nis. 21, 2008 10:45 am

hepsi-burcucum yani çok özel se yani yardım amaçlıysa kapatılmazeğer gereksiz ise atılır çöplüğe
eren-kolik-zlş
yeni üye
eren-kolik-zlş

durumun : bu çok önemli bütün herkes okuyur 8keyifliqs7
hangi hepsi üyesi : bu çok önemli bütün herkes okuyur 5000000004200048
seviye :
bu çok önemli bütün herkes okuyur Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu çok önemli bütün herkes okuyur Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bu çok önemli bütün herkes okuyur   bu çok önemli bütün herkes okuyur EmptyPtsi Mayıs 05, 2008 11:06 am

gsl bi düşünce hayırlı olsun

bu çok önemli bütün herkes okuyur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-