Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj Empty
MesajKonu: trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj   trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj EmptyPerş. Nis. 03, 2008 8:02 am

Very Happy Röportaj....
Trendy:Oyuncu olmaya nasıl karar verdın?
Yusuf Akgün:Çocukluk hayalimdi.Aslında büyüdüğümde ne yapacağımı bilemiyordum,Karar veremiyordum bir türlü.Bu yüzden hala oyunculuğa devam ediyorum.Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü!nü bitirdim.
Trendy:İlk oyunculuk deneyimini Bilge Kağan Lisesi'nde okurken oynadığın 'Bir Yaz Gecesi Rüyası''ymış.Provalar bitmeden de atılmıştın oyundan.Neden?
Yusuf Akgün:Çok İlginçtir ki;şu andada okulda yine aynı oyunu oynuyoruz.Lisedeyken oynayamamıştım.Dediğin gibi beni tiyatrodan atmışlardı.Çocuktum o zamanlar ve provaya geç kaldığım için beni kovmuşlardı!
Trendy:''Hababam Sınıfı''nda oynadığın Akil Hoca karakteriyle ödül aldın.Bu karakteri yaratmak senin için zor oldu mu?
Yusuf Akgün:Benim için aldığım ödülden çok yaptıgım iş önemliydi.Çok güzel bir karakterdi Akil Hoca.65-70 yaşlarında kör bir adam ve karşısındaki sonoıfa birşeyler anlatıyor.Hep böyle karakterleri oynamak isterim.
Trendy:'Balans ve Manevra'da ki Ruhi karakterinden bahseder misin?
Yusuf Akgün:O da tam bana göre biriydi.Sorunlu bir tipti o da.Orada oynamak benim için çok güzeldi.Projelerimin hepsiyle gurur duyuyorum.
Trendy:Teomanla calısmak nasıldı?
Yusuf Akgün:Çok keyifliydi.Çok iyi bir insan ben ce Teoman.Ben diziye Engin Cezzar'ın tavsiyesiyle dahil oldum.Benim için Türkiye'nin en başarılı isimlerindendir Engin Cezzar.Tabiiki kimse bir Şener Şen olamaz.Ama bu insanların başarısı göz ardi edilemez.
Trendy:'Hepsi 1'projesi sana nasıl geldi?Bu projeyi kabul etmene ne sabap oldu?
Yusuf Akgün:O proje geldiğinde elimde birkaç proje daha vardı.Proje bana çok güzel sunuldu.Oturduk,hangi karakter olacağına karar verdik.Bu dizide oynamamam için bir sebep yoktu.Yönetmen iyiydi,her şey güzeldi.İyi bir iş yaptığımızı düşünüyorum.Bu tabiiki seyircinin düşüncesi.Ama benim aldığım tepkiler hiç te kötü değil.Bu projede çalışmamın asıl nedeni güvendiğim insanların bana bu teklifi sunmasıydı.
Trendy:Oynadığın Korkut karakteri gibi bir kız için kendını degıstırır mısın?
Yusuf Akgün:Evet.Eğer bir kıza gerçek duygular beslıyorsam her seyı yaparım.İçinizde aşk varsa mutlaka o ınsana benzersınız.Bu bence kısılıkle ılgılı bır sorun degıl.Uyum saglamakta bır srun gormuyorum.
Trendy:Rolunle ılgılı nasıl tepkıler alıyorsun?
Yusuf Akgün:İyi tepkıler alıyorum.Korkut cok sevıldı.İnternette hakkımdakı yorumlara da elımden geldıgınce cevap vermeye calısıyorum.
Trendy:Oyunculuk dısında neler yapıyorsun?
Yusuf Akgün:Futbolla ılgılenıyorum.Halı saha macları oluyor bazen.Bır yandan da okula gıdıyorum.
Trendy:Şu ana kadar yaptıgın ıslerın ıcıdne hangısı en cok ıcıne sındı?
Yusuf Akgün:Hepsi ıcıme sındı.Her iş benım icin ayri bir karakter sonucta.Kirik Kanatlar benim umdugum gibi olmadi.Cunku ben girdim dizi bitti.Ama genel olarak yaptigim islerle gurur duyuyorum.
Trendy:Gunumuzdeki oyunculuklari nasil degerlendiriyorsun?
Yusuf Akgun unyada gercek ekoller var.Bazi isler var cok iyi yapiliyor.Ama bazi isler okadar iyi olmayabiliyor.Oyuncu ona ne rolu verilirse onu oynuyor.Ben cok iyi oyuncular oldugunada inaniyorum.
Trendy:Oynamak istedigin ozel bir rol var mi?
Yusuf Akgun:Yok.Korkut benim icin cok ozel.Gercekten cok seviyorum onu.Simdilik onu oynamaktan son derece memnunum
Trendy:Ileriye yonelik planlarin var mi?
Yusuf Akgun:Oyunculuk var hep planlarimda.Simdilik baska hicbir sey yok.Belki ileride yonetmenlik yaparim.Ama su an cok erken.
hilal.yoshy
Admin
Admin
hilal.yoshy

durumun : trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj 6gevezebt5
hangi hepsi üyesi : trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj 5000000003351325
seviye :
trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj   trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj EmptyPerş. Nis. 03, 2008 8:35 am

çok teşekkürler canım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj   trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj EmptyPaz Nis. 20, 2008 10:59 am

tesekürelr canim flood yapma mesajin silindi

trendy dergisinde yusuf akgünle reportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi Seda dergisinde [resmi var]
» trendy dergisi