Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... Empty
MesajKonu: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyC.tesi Mart 15, 2008 3:19 pm

imzanızın gözükmemesinin sebebi şu :kendi profiline giriyosun sağ üstte avatar imza falan yazıyor orda seçeneklere tıkla birsürü bişeyler çıkıyor...Her zaman imzamı ekle : Evet Hayır var evet de gözüküyor bu kadar
bu kadar anlamadıysanız söyleyin daha acıklayıcı anlatıyım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPaz Mart 16, 2008 12:49 am

Tşkler biliyodum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPtsi Mart 17, 2008 11:33 am

ç000k sAqol kanki$$
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPtsi Mart 17, 2008 11:36 am

saolun
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptySalı Mart 18, 2008 10:04 am

yorum için ben teşekkür ederim...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyÇarş. Mart 19, 2008 1:39 pm

[-ErenFanı-] demiş ki:
Tşkler biliyodum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPerş. Mart 20, 2008 9:48 am

canım profil/imza bölümünde hiçbişi yok öle. yaa daha açık anlatsana bulamadm yerini
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPaz Mart 23, 2008 4:57 am

merve-eren-07 demiş ki:
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptySalı Mart 25, 2008 2:37 am

sağol canım bilmiyordum onu arıyordumm çok teşekür ederiim
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPerş. Mart 27, 2008 6:24 am

asıl yorum için ben teşekkür ederim canım...yardımcı olduğuma çookkk sevindim.... Basketball
başka yardımda gerekirse pm atabilirsin(bu herkes için geçerli elimden geldiğinin fazlası ile yardım etmeye çalışırım...)
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyCuma Mart 28, 2008 5:00 am

teşekkürler canım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyCuma Mart 28, 2008 8:55 am

sağol .. bliyordum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyC.tesi Mart 29, 2008 3:52 am

merve-eren-07 demiş ki:
merve-eren-07 demiş ki:
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyC.tesi Mart 29, 2008 4:28 am

saqol kankiş
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyC.tesi Mart 29, 2008 5:40 am

!..ÖyqÜ-[CK]..! demiş ki:
canım profil/imza bölümünde hiçbişi yok öle. yaa daha açık anlatsana bulamadm yerini
profilden seçeneklere gireceksin cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 11:05 am

canim saol bazi arkadasalr anlamadi galiba ben yinede resimli anlatimini yaptim ....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPerş. Nis. 17, 2008 6:21 am

yyaa ben o resimli anlatımı yapamıyorum nasıll oluyobi tusa falan basıyoruzz da unututum nasıldı anlatırmısın burcuu?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......   her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri....... EmptyPaz Nis. 20, 2008 9:40 am

KONU ACTIM CANIM ordan bak okey????

her mesajınızda imzanızın gözükmesini istiyorsanız içeri.......
1 sayfadaki 1 sayfası