Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri Empty
MesajKonu: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyPtsi Mart 10, 2008 10:29 am

Herkez buraya bir biri hakkında düşüncelerini yazabilir
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyPtsi Mart 10, 2008 11:40 am

ben mesela burdaki herkesi iyi olsada kötü olsada çok sevdim (onlar beni sevmesede) Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptySalı Mart 11, 2008 9:08 am

ben herkesş çokk seviyom valla çok tatlı hepside yha..
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptySalı Mart 18, 2008 6:18 am

hilal.yoshy demiş ki:
ben mesela burdaki herkesi iyi olsada kötü olsada çok sevdim (onlar beni sevmesede) Very Happy

ben seni cok seviyorum canim öyle deme
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptySalı Mart 18, 2008 9:01 am

hepsi-burcu demiş ki:
hilal.yoshy demiş ki:

ben seni cok seviyorum canim öyle deme
aynenn...
birdee ben repsiz bir sitelere üyeyim ama hiç hoşuma gitmiyo burdaki iletişim falan cokk hoşş bu site cookk güzel....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptySalı Mart 18, 2008 9:50 am

hepinizi seviyorum canlarım benim
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyÇarş. Mart 19, 2008 9:13 am

hpinizi çok seviyorumm I love you
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyÇarş. Mart 19, 2008 1:47 pm

gülçinci

canim iyi birisin ama modlarra kar$I gelme
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyÇarş. Mart 19, 2008 2:19 pm

eren-kolik-zlş demiş ki:
ben herkesş çokk seviyom valla çok tatlı hepside yha..

evet Cool
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyPerş. Mart 20, 2008 9:54 am

hepsi-burcu demiş ki:
gülçinci

ya canım evet o gün benim kalbimi kırdın biraz duyarlı olsan
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyPerş. Mart 20, 2008 12:52 pm

Cemre_Seni.seviyorum demiş ki:
Herkez cok şeker:)
bencedee I love you
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyC.tesi Mart 22, 2008 3:47 am

ç00k şekersiniz yha yerim sizi I love you
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptySalı Mart 25, 2008 2:03 am

bencede bende szi çok sewiyorum aslında sitenin kıymetini bilinn ben bu siteyi daha üüye olamadan önce bi siteye giiyodum gene hepsi ile kgiliydii ama o kdr çok üye wardıkii kimn ne dediği belli değildi moderatörler azdıı yardım etmiyolardıı hep belli kişiilerdi we rep wardı bence çook kötü birşey ben o kdr resim koydum vidiyo koydum herşeyi paylaştığım halde 15 repim warr 2 d,senediirr... bi moderatör olamadıımm ama burda herkesinn çanbaları gözüküoyorr nerdese 2 senedir siteyle uğraşıyorum ama yok kardeşim olmuyoo moderatör fln rep kötü birşeyy.... we orda çook şaçma konular warr..... kimse kaldırmıyo.... SİTENİN KIYMEYİNİ BİLELİM WALLA
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyPerş. Mart 27, 2008 6:58 am

RocK_FRoVıR=> haklısın aslınsa canım Rolling Eyes
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyC.tesi Mart 29, 2008 7:33 am

hilal.yoshy demiş ki:
hepsi-burcu demiş ki:
gülçinci

ya canım evet o gün benim kalbimi kırdın biraz duyarlı olsan

aynen benimde modlara ve adminkere karşı gelmee
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 11:14 am

herkesi severimm ... bazı salaklar hariç forumdan deil
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 11:33 pm

jnm kimseye salak demee hakkın yoq cnm!!!!
hilal.yoshy
Admin
Admin
hilal.yoshy

durumun : Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri 6gevezebt5
hangi hepsi üyesi : Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri 5000000003351325
seviye :
Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 7:38 am

bence de hakılsın bide evet ya repli öyle iğrenç siteler gördüm ki sitenin kıymeti bilinmesi lazım vede boşyere kayıt olanlara bir üye olup birdaha açnlara yani hiçbir katkı sağlamayanlara vede küfürlü konuşanlara söylüyorum anladınız siz onu Evil or Very Mad
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri   Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 11:29 am

anladim canim merak etme ve Heps! * Gülç!n lütfen kimseye salak deme buna hakkin yok lütfen bu bölün modu kimse degistirsin mesajini

Üyelerin birbirleri hakkında düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-