Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri Empty
MesajKonu: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptyPaz Mart 09, 2008 11:30 am

BAkın Selin Büyüksaraç neler demişş!!

21 yaşında istanbul doğumlu selin büyüksaraç mankenlik okulu mezunu ve aynı zamanda son türkiye güzeli merve büyüksaraç'ın kardeşi.

Özellikleri:
Boy:1.82
kilo:46
eğitimi:Üniversite okuyor.

Selin Büyüksaraç İle Yaptığımız Röpörtaj

G.Z:selam öncelikle hoş geldin...
S.Nhoş bulduk
G.Z:ünlü olmak istediğin konusundaki söylentilere ne yorum yapıcaksın?
S.N:öncelikle belirteyim ünlü olmam için mankenlikte kendimi geliştirmeliyim ben genellikle amerika,avrupa gibi ülkelerde mankenlik yaptığım için türkiyede pek tanınmıyorum.Ama türkiyeye geçiş yapmayı düşünüyorum tabi burda iş bulursam
G.Z:Aslında çoğu ünlü başka bir ünlüyü bombalayınca gündeme düşer.Sen ünlülerden bombalarsan kimi bombalarsın?
S.N:Grup hepsiyi bombalardım çünki çok kendilerini beyeniyolar.Rep müzik piyasası onların yüzünden mahfoldu.Sanki rep diyilde türkü söylüyolar gibi insanın içini bayıyolar.Ayrıca şarkıları çok berbat zaten dizilerinin reyting'i de düştü.
G.Z:Valla sen böyle bombalamaya devam edersen ünlülerin ünlüsü olursun
S.N:aslında hepsi mi pepsimi ne onlar hakkında daha çok şey söylicektim ama deymezler.
G.Z:tamam peki bazı mankenler mankenlikten oyunculuğa geçiş yapıyor sen yaparmıydın yada şarkıcılığa.
S.N:hayır ben mesleğimden memnunum
G.Zeki örnek olarak gösterdiğin mankenler kimler?
S.N:aysun kayacı,deniz akkaya,şenay akay,emine ün,çağla şikel,neriman tuzcuğolu,ece gürsel bunlar hem meslek taş arkadaşlarım hemde favori örneklerim.
G.Z:ablan hakkındaki düşüncelerini söylermisin?
S.N:ablam küçükken hep beni kıskanırdı,bende onu.genellikle dersleri çok iyi diyildi,türkiye güzeli olduğunda onu tebrik etmek için geldiğimizde,2.ve 3. güzellerle yemeye gitmişti.kısacası çok güzel ve tatlı...
G.Z:son olarak grup hepsi bu söylediklerin hakkında ne cevap verirler sence?
S.N: onları mahkemelerde süründürürüm avukatım paralar onları.
G.Z:tamam çok teşekkür ederim umarım yakın bir zamanda ünlü olursun.
S.N:umarım

Kaynak: Kadınca Dergisi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptyPaz Mart 09, 2008 12:18 pm

saqol.şimdi ebn bu akdına bişey derdimde neyse:@
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptyPtsi Mart 10, 2008 10:20 am

saoll cnm uuff yaa herkes hepsiye laf atıyor çekemiyolarr nolcak geek
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptySalı Mart 11, 2008 11:33 am

ya herkes kendi işine baksın o terbiyesizliğini aşmış biz aşmayalım sinir ya Mad
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptySalı Mart 11, 2008 11:35 am

cnm bu başka siteden tam alıntı yaww bari birazcık değiştririp koysaydın!!!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptySalı Mart 11, 2008 11:54 am

terrbiyesiz ve iğrenç
ingilizce olarak ill-mannered and terrible Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptyÇarş. Mart 12, 2008 10:39 am

hilal.yoshy demiş ki:
ya herkes kendi işine baksın o terbiyesizliğini aşmış biz aşmayalım sinir ya Mad
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri   Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri EmptyÇarş. Mart 19, 2008 2:28 pm

eren-kolik-zlş demiş ki:
saqol.şimdi ebn bu akdına bişey derdimde neyse:@

Selin büyüksaraç ın hepsi için söyledikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» resimli anlatmak icin
» hepsi sakIzI
» hepsi kuyrugu