Grup Hepsi - Fan Sitesi [haberler][videolar]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet</a>">yok

Hey girl Mart sayısı

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Hey girl Mart sayısı Empty
MesajKonu: Hey girl Mart sayısı   Hey girl Mart sayısı EmptyPaz Mart 09, 2008 3:15 am

Arkadaşalr Heygirl ün bu ayki sayısında Hepsinin star defteri var ayrıca hiç görmediğimiz bir resimleri ile kaplanmış
Ayrıca erkek gözüyle kısmında Hepsi 1 erkekleri var..Kaçırmayın

İşte Haberi:Heygirl sitesinden alınmıştır.
--------------------------------------------------------
Hepsi 1 yakışıklıları bu ay Erkek Gözüyle'de!

Erkekleri anlamıyor musun? Sevgilinle kavga mı ettin? Aşksal sorunlarını Hepsi 1 yakışıklılarına yaz, onlar da dört bir koldan cevap versinler! Mart sayısında

"Onunla konuşamıyorum"
Bir çocuğa aşık oldum. Senden yakışıklı olmasın, acayip yakışıklı! Onunla daha çok kontak kurmak istiyorum. Daha doğru düzgün sohbet bile edemedik Bu çocuk biraz artist! Arkadaşlarının yanında hava atan bir tip. Onlarla beraberken yürüyüşü bile değişiyor. Yardımcı olursan sevinirim.
LAK

Bu adamları çok iyi bilirim. Ulaşılmaz takılırlar. Fakat yalnızdırlar. Arkadaşlarının yanında daha rahat olurlar, kendilerini güvende hissederler. Hep isterler ki biri gelsin, onunla konuşsun. Reddedilmekten çok korkarlar ve bunun riskine giremezler. Yapman gereken şey, cesaretini toplayıp onunla konuşmak. Fakat ilk muhabbeti fazla uzatma! Konuşmayı başlatan ve bitiren sen ol. Bir dahakine muhabbet kendiliğinden başlayacaktır. Hadi size mutluluklar. CEM AVNAYİM
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hey girl Mart sayısı   Hey girl Mart sayısı EmptyÇarş. Mart 12, 2008 2:23 pm

saoll cnm......
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hey girl Mart sayısı   Hey girl Mart sayısı EmptyPerş. Mart 13, 2008 6:32 am

SAOL JNM AMA BİLİYORDUM
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hey girl Mart sayısı   Hey girl Mart sayısı EmptyÇarş. Mart 19, 2008 2:29 pm

saol cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hey girl Mart sayısı   Hey girl Mart sayısı EmptyÇarş. Mart 19, 2008 2:29 pm

gülchin demiş ki:
SAOL JNM AMA BİLİYORDUM
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Hey girl Mart sayısı   Hey girl Mart sayısı EmptyPerş. Mart 20, 2008 11:14 am

SAOL JNM AMA BİLİYORDUM

Hey girl Mart sayısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hey girl dergisi